ZAMAN, ZAMAN YÖNETİMİ, BOŞ ZAMAN

 ZAMAN, ZAMAN YÖNETİMİ, BOŞ ZAMAN


Zaman, zaman yönetimi, zaman saati, )

"Farz edin ki her sabah hesabınıza 86400 Amerikan Doları kredi veren bir bankanız var, ama bir günden diğerine hiç bakiye devretmiyor. Tutarı ne olursa olsun, kullanmadığınız bakiyemiktarı her akşam iptal ediliyor. Böyle bir durumda ne yapardınız? Tabii ki son kuruşuna kadar çekerdiniz!!!! Aslında, hepimizin böyle bir bankası var. Adı: ZAMAN Her sabah ise, iyi şeylere yatırım yapmadığınız kısmını silip, hesabınıza zarar kaydediyor. Hiç devretmiyor. Kredimiktarından bir kuruş fazla kullandırmıyor. Her gün size yeni bir hesapaçıyor. Her akşam günün bakiyesini yakıyor. Eğer günlük depozitolarınızı kullanmadıysanız, bu zarar sizindir.( Zaman, zaman yönetimi, dursun zaman, boş zaman, zaman makinesı, zaman rölesi, grand zaman, zaman saati, )

. Geriye dönüş yok. Yarından avans çekmek yok. Bugünü, bugünkü depozitonuzla yaşamalısınız. Ona yatırım yapın ki, size sağlık, mutluluk ve başarı olarak geri dönsün. Zaman akıp gidiyor gününüzü gün etmeye bakın! ( Zaman, zaman yönetimi, dursun zaman, boş zaman, zaman makinesı, zaman rölesi, grand zaman, zaman saati, )

BİR SENE'nin değerini anlayabilmek için sınıfta kalan bir öğrenciye sorun.

BİR AY'ın değerini anlayabilmek için, premature bir bebeği dünyaya getiren anneye sorun.

BİR HAFTA'nın değerini anlayabilmek için, haftalık derginin editörüne sorun.

BİR DAKİKA'nın değerini anlayabilmek için, treni henüz kaçırmış bir kişiye sorun.

BİR SANİYE'nin değerini anlayabilmek için, bir kazayı kıl payı atlatmış bir kişiye sorun.

BİR MİLİSANİYE'nin değerini anlayabilmek için,olimpiyatlarda gümüş madalya kazanan kişiye sorun. Sahip olduğunuz her anı değerlendirin. Daha fazla değer verin, çünkü onu çok özel biriyle, zamanını harcamaya değecek kadar özel biriyle paylaştınız. ( Zaman, zaman yönetimi, dursun zaman, boş zaman, zaman makinesı, zaman rölesi, grand zaman, zaman saati, )

Şunu unutmayın ki zaman hiç kimseyi beklemez. ( Zaman, zaman yönetimi, dursun zaman, boş zaman, zaman makinesı, zaman rölesi, grand zaman, zaman saati, )

Dün artık mazi oldu. Yarın ise muamma. Bugün ise avuçlarımızın içinde bize sunulmuş bir armağandır.

( Zaman, zaman yönetimi, dursun zaman, boş zaman, zaman makinesı, zaman rölesi, grand zaman, zaman saati, iş yönetimi, insan kaynakları yönetimi, pazarlama yönetimi, işletme yönetimi şirket yönetimi, bugün, para, gazete , akit, gazeteler, kişisel gelişim, nlp, İzmir)

Derleyen : DR PİST


REKLAMDIR… …REKLAMDIR…

İZMİR'DEKİ

NLP - ANLAYARAK HIZLI OKUMA, ÖĞRENCİ KOÇLUĞU, HAFIZA EĞİTİMİ, AİLE İÇİ İLETİŞİM, DİKSİYON EĞİTİMİ,

SEMİNERLERİ
İÇİN
AYRINTILI BİLGİ:

SAYGIN NLP DANIŞMANLIK

Kıbrıs Şehitleri No: 30 Daire: 11 Alsancak - İzmir
Tel: 0232 4225954 Cep:0 535 6673224 msn: cemalkondu@hotmail.com www.sayginnlp.com –www.cemalkondu.com

( Zaman, zaman yönetimi, dursun zaman, boş zaman, zaman makinesı, zaman rölesi, grand zaman, zaman saati, iş yönetimi, insan kaynakları yönetimi, pazarlama yönetimi, işletme yönetimi şirket yönetimi, bugün, para, gazete , akit, gazeteler, kişisel gelişim, nlp, İzmir)

Bir yorum

Cevapla

  
 
3+2 İşleminin Sonucu    
Yukarı Çık