Aile Koçluğu

Aile Koçluğu

Mutlu aile, mutlu çocuklar ve mutlu bir gelecek. Aile içi ilişkilerin, anne, baba, çocuk üçlüsünde, dengeli ve sağlıklı ilişkiler kurulmasını sağlamak için bir koç desteği alınabilir. Koç desteği alınarak mutlu, geliştiren, değer üreten sağlıklı aile içi iletişim ve ilişkilerin, aile bireylerinin iletişim becerilerinin, çevreleri ile ilişkilerinin olumlu yönde geliştirilmesi hedeflenir. Anne baba olmanın bir okulu yok. En iyi anne veya en iyi baba olmanın veya en iyi çocuk yetiştirmenin kullanım kılavuzu yok.
Anne baba olmak zor bir zanaattır. Anne baba olan bireyler çocukların gelişimi ve geleceklerinde önemli bir pay sahibidirler .Yanlış verilen tepkiler ve kararlar sonucunda en değerli varlıklarımız olan çocuklarımızın geleceklerinde etkin negatif kararlar alabiliriz. Bu yüzden mutlu ve gelişmeye açık bir aile olmak için yaşam koçundan destek alabiliriz. Anne baba olmanın tüm sorumluluğu ile aileye katıldığı andan sonra ömür boyu süren çocuklarımızın sorumluluğu ile mutlu bir aile olmak için değer üreten iletişim ile ilişkinizi geliştirmek için.
Anne-baba için koçluk hizmeti, (aile ve ilişki koçluğu) ebeveynlere destek olan, çözüm odaklı ve olumlu bir bakış açısıyla aile, sevgi ve mutlu yaşam hedefleri ile ilerleyen aktif bir gelişim sürecidir. Aile koçluğunda öncelik anne ve babanın bireysel farkındalıkları, gelişimleri, iletişimleri, birbirleri ve çocukları ile ilişkileri çalışma sürecinin adımlarını oluşturur.
Aile (anne+çocuk+baba) koçluğu ne sağlar?
Sağlam ilişkiler mutlu aile hayatının temelini oluşturur. Bu ilişkinin üzerinde oturduğu sevgi, anlayış, iletişim gibi temel kavramları gözden geçirme fırsatı verir. Aile üyelerinin kendini ve birbirini tanımasını, nasıl bir anne-baba olmak istiyorum sorusunun yanıtını bulmasını sağlar. Ailenin geleceğine yatırım yapmanızı sağlar.
    

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.
Aile Koçluğu eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :
İzmir'deki Aile Koçluğu eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya burayı tıklayabilirsiniz.
 
Antalya'daki Aile Koçluğu eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada 0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya burayı tıklayabilirsiniz.


Bir yorum

Cevapla

  
 
3+2 İşleminin Sonucu    
Yukarı Çık