Başarı Kuralı

Başarı Kuralı

Mucizevi bir dünyada yaşıyorsunuz. Gerçekte etrafınızda mükemmel şeyler oluyor ve siz de bu mükemmelliği tüm yaptıklarınız ve elde etmek istedikleriniz için kullanabilirsiniz! Eğer şimdiye kadar arzularınızın elde edilemez olduğunu düşündüyseniz, bilin ki bir güç ve enerji dünyası rüyalarınızı gerçekleştirmek için size yardım etmeyi bekliyor.
Aslında büyücülük gibi algılanan bu durum enerji dünyasının işleme sistemi, gizem gibi görünenler ise gerçekte bilimsel örneklerin ortaya koyduğu sonuçlardır. Bilinçlilik ve enerji sürekli bir hareket halindedir, içinizde çevrenizde sonsuz bir neden sonuç ilişkisi halinde titreşirler, -bu sürecin "büyülü" parçası insan gözüyle görülemez. Evrenin görülmeyen gücü artık mistik bir referans değil, bilimsel bir gerçektir.
Kuantum dünyasının doğası da güçle ve sonsuz sayıda olasılıkla çarpışır! Siz, dünyanın işleyişi içerisinde titreşen bir güç, hem kendinizin, hem de tüm insanlığın kaderini yönlendiren yaratıcı bir bilinçsiniz. Siz -şu anda, mükemmel bir kişisel ve Evrensel yaratılış eylemiyle meşgulsünüz, İçinizdeki  bu kozmik enerjinin kontrolünü elinize aldığınızda, kendinizi mutluluk, başarı ve inanç ötesi değer yaratmanızı sağlayacak bir kaynak olan Evrensel Yasalar'a göre düzenlersiniz.

MURAT KÜDEN(KESFETKENDİNİ EDİTÖRÜ)
İletişim:[email protected]

Bir yorum

Cevapla

  
 
3+2 İşleminin Sonucu    
Yukarı Çık