Diksiyon Kurslari İzmir

Diksiyon Kurslari İzmir

Günümüzde mesleğimiz ne olursa olsun güzel ve etkili konuşmanın etkisini hep birlikte biliyoruz. Bunun yararları da aşikar bir gerçek olarak günümüz bize fırsatlar neticesinde sunuyor. Dilimizin en önemli kurallarını öğrenerek Türkçeyi doğru ve güzel konuşarak hem kendimize güvenebilir hem de insanları kendimize çekerek etkili bir iletişim sayesinde iletişim sorunlarının önüne geçerek hedeflenmiş olan etkili ve sorunsuz bir iletişim yakalamak mümkün. Etkili ve diksiyonu düzgün bireylerin hem iş hayatında hem de özel hayatlarında daha başarılı olduğu tespit edilmiştir.

Bu eğitim sizlere; NLP Teknikleriyle zenginleştirilmiş ve etkin hale getirilmiş, özgün ve farklı bir içerikle sunulmaktadır. Düzgün bir Türkçe; etkileyici bir konuşmanın yanı sıra kendine güvenli, güçlü bir kimlik kazandıracak dolayısıyla size iş hayatı ve bireysel yaşantınızda yeni kapılar açacaktır. Bununla birlikte anlaşılır biçimde konuşmayı, sesimizin hızı, şiddeti ve yüksekliğini karşımızdakileri rahatsız etmeyecek şekilde ayarlamayı, dilimizdeki çeşitli ses olaylarını ve bunların konuşmaya etkisini, doğru nefes almayı, doğru yerde durmayı öğreneceksiniz.

Eğitimimiz, bilgimiz, birikimimiz, yeteneklerimiz ne kadar iyi olursa olsun, bu donanımımızı doğru ve güzel konuşmayla karşımızdaki kişi ya da topluluğa aktaramıyorsak, sahip olduğumuz bu zenginliklerden, yeterince yararlanamıyoruz demektir. Dili doğru bir biçimde kullanıp, onu güzel, etkileyici bir konuşmayla aktarmak çağdaş bir kimliğin göstergesidir.

İyi bir okuyucu olabilmek için de diksiyon çalışmak gerekir. Yüksek sesle kitap okumak, aile toplantıları içerisinde faydalı, hoş saatler geçirmek için güzel bir yol da iyi bir diksiyona sahip olmaktır. Bu şekilde romancılar, hikayeciler, tiyatro yazarları ve ozanlar ev ortamınız içerisinde adeta dile gelirler.

Diksiyon Ve Güzel Konuşma Eğitimi İçerik:

SESLETİM KURALLARI
Ünlülerin Daralması
Ünlü Uzaması
(k) ve (g) sesletimi
(ğ) özelliği
Ulama
 
 FONETİK ( Ses Bilimi)
Ünlülerin Boğumlanması
Ünsüzlerin Karışık Boğumlanması
(Karma Cümlelerle Boğumlanma Alıştırmaları)
Tekerlemeler
 
 ANLAM VE ANLATIM BİLGİSİ
Vurgu ve Çeşitleri
Soluk Noktalaması
Entonasyon (Tonlama)

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.

Diksiyon Kursularımızla ilgili detaylı bilgi için :

İzmir’deki  Diksiyon Kursularımız için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Diksiyonu tıklayabilirsiniz.

Antalya’daki  Diksiyon eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada  0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Antalya Diksiyonu tıklayabilirsiniz.

Bursa’daki Diksiyon eğitimlerimiz    0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya  Bursa Diksiyonu tıklayabilirsiniz.

Muğla’daki Diksiyon eğitimlerimiz    0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Muğla Diksiyonu tıklayabilirsiniz.

Burdur’daki Diksiyon eğitimlerimiz  0248 233 45 45 5 yada   0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya  Burdur Diksiyonu tıklayabilirsiniz.


İzmir DİKSİYON, diksiyon İzmir, İzmir diksiyon kursu, diksiyon Eğitimi İzmir, konuşma Teknikleri İzmir, İzmir diksiyon Sertifika, diksiyon Eğitmeni İzmir, diksiyon Egzersizleri İzmir ve diksiyon Teknikleriyle ilgili tüm bilgileri buradan takip edebilirisiniz.

Bir yorum

Cevapla

  
 
3+2 İşleminin Sonucu    
Yukarı Çık