Hamilelik

Hamilelik Hakkında, Hamilelikte, Doğum Sonrası Uyarıcı Belirtiler

Hamilelik Hakkında, Hamilelikte,  Doğum Sonrası Uyarıcı Belirtiler

Psikoloji, Hamilelik Hakkında, Hamilelik Hakkında, Hamilelikte, Doğum Sonrası Uyarıcı Belirtiler Doğumdan sonra, sağlığınıza herhangi bir anormal değişiklik olup olmadığım gizlememelisiniz. Aşağıdaki belirtilerden herhangi birisi olursa doktorunuza müracaat edin. : • 100.4 °F (38°C)'den yüksek ateş. • Mide bulantısı ve kusma. • İdrar yaparken yanma ve ağrının olması, aniden ve şiddetle idrar yapma isteğinin oluşması. • Normal süren adet kanamanızın daha ağır olması. • Bacaklannızda ağrı ve şişliğin bulunması. • Göğüs ağrısı ve öksürük. • Sıcak ve ağrılı göğüsler. • Hiç dinmeyen ve gittikçe artan perineum bölgesi ağrısının elması. DERLEYEN: ALINTIDIR. REKLAM İZMİR'DEKİ NLP - ANLAYARAK HIZLI OKUMA- ÖĞRENCİ K...Devamını Oku »

Hamilelik Hakkında, Hamilelikte, Doğum Sonrası Basur (Hemoroidler)

  Hamilelik Hakkında, Hamilelikte,  Doğum Sonrası Basur (Hemoroidler)

Psikoloji, Hamilelik Hakkında, Hamilelik Hakkında, Hamilelikte, Doğum Sonrası Basur (Hemoroidler) Gebelikte ya da doğum sırasında hemoroid gelişebilir ya da var olan hemoroidler kötüleşebilirler. Rektum çevresindeki bu şişmiş toplardamarlar, dışa çıkıntı yaparak ağrıya neden olabilirler. Spreyler, merhemler, ısı ve sıcak oturma banyoları iyileşme sağlayabilirler. Hemoroidler gittikçe küçülerek kaybolabilirler. Liften zengin gıdalar ve bolca sıvı almak, büyük abdest sırasında ağrıya neden olan kabızlığın anlenmesine yardım edebilirler. DERLEYEN: ALINTIDIR. REKLAM İZMİR'DEKİ NLP - ANLAYARAK HIZLI OKUMA- ÖĞRENCİ KOÇLUĞU SEMİNERLERİ İÇİN AYRINTILI BİLGİ: SAYGIN NLP DANIŞMANLIK Kıbrıs Şehitleri ...Devamını Oku »

Hamilelik Hakkında, Hamilelikte, Doğum Sonrası Ağrılı Epizyotomi

Hamilelik Hakkında, Hamilelikte,  Doğum Sonrası Ağrılı Epizyotomi

Psikoloji, Hamilelik Hakkında, Hamilelik Hakkında, Hamilelikte, Doğum Sonrası Ağrılı Epizyotomi Doğumdan sonra perineum bölgesine soğuk paketlerin uygulanması epizyotomi ağrısını çoğu zaman hafifletecektir. Daha sonra soğuk paket uygulaması ya da sıcak oturma banyoları iyileşmeye yardım ede- paket kendinizi daha rahat hissetmenizi sağlayabilirler. Hastanede, enfeksiyonlardan korunmak için epizyotomi alanım nasıl temizleyeceğiniz öğretilecektir. Rektumdan (kalın bağırsağın bir ) gelen mikroplarla perineumun enfeksiyon kapmasını önlemek için temizliğinizi her zaman önden arkaya doğru yapınız. DERLEYEN: ALINTIDIR. REKLAM İZMİR'DEKİ NLP - ANLAYARAK HIZLI OKUMA- ÖĞRENCİ KOÇLUĞU SEMİNERLERİ İÇİN AYRINTILI BİLGİ: SAYGIN NLP DANIŞMANLIK...Devamını Oku »

Hamilelik Hakkında, Hamilelikte, Doğum Sonrası Ağrıları

Hamilelik Hakkında, Hamilelikte,  Doğum Sonrası Ağrıları

Psikoloji, Hamilelik Hakkında, Hamilelik Hakkında, Hamilelikte, Doğum Sonrası Ağrıları Doğum sonrası ağrıları, rahmin eski haline dönerken geçirdiği sıtma ve gevşemelerden kaynaklanır. Kasılmalar, ilk bebek için hafif olmaktadır. Emziriyorsanız ya da daha önceden başka bebekleriniz olmuşsa bu kasılmalar daha güçlü olmaktadır. Fakat bunlar sadece bir kaç gün sürerler. Karnınızın altina yastık koyarak, yüzüstü yatabilirsiniz. Pozisyon değiştirmeye çalışın ve bunları yaparken idrar kese boş olmasına dikkat edin. Eğer emzirme doğum sonrası ağrılarınıza yol açıyorsa, emzirmeden 30-60 dakika önce ağrı kesici ilaçlar alabıl' Birkaç gün sonra buna da ihtiyaç kalmayacaktır. DERLEYEN: ALINTIDIR. REKLAM İZMİR'DEKİ NLP - ANLAYARAK HIZLI OKUMA- ÖĞRENCİ KOÇLUĞU SEMİNERLERİ İÇİN...Devamını Oku »

Hamilelik Hakkında, Hamilelikte, Doğum Sonrası Rahatsızlıklar

Hamilelik Hakkında, Hamilelikte,  Doğum Sonrası Rahatsızlıklar

Psikoloji, Hamilelik Hakkında, Hamilelik Hakkında, Hamilelikte, Doğum Sonrası Rahatsızlıklar Doğumdan sonra zaman zaman ağrı ve acı duyabilirsiniz. Bu rahatsızlıkların çoğu uzun sürmez ve geçicidirler. DERLEYEN: ALINTIDIR. REKLAM İZMİR'DEKİ NLP - ANLAYARAK HIZLI OKUMA- ÖĞRENCİ KOÇLUĞU SEMİNERLERİ İÇİN AYRINTILI BİLGİ: SAYGIN NLP DANIŞMANLIK Kıbrıs Şehitleri No: 30 Daire: 11 Alsancak - İzmir Tel: 0232 4225954 Cep:0 535 6673224 msn: [email protected] www.sayginnlp.com www.cemalkondu.com (hamile kıyafetleri, hamile , hafta hafta hamilelik, hamile elbiseleri, hamilelik ve doğum, hamileliğin ilk belirtileri, hamile kalamam...Devamını Oku »

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74
Yukarı Çık