Online Koçluk

Online Koçluk

 Online Koçluk

Koçluk süreci bireye adım attırır. Cesur sorularla, cesur yanıtlara ulaştıracak bir yolculuk yaptırır.

Koçluk, bir insanın gelişmesine, yeni bir beceri, yetkinlik veya davranış kazanmasına, kendisi için koyduğu hedeflere ulaşmasına, hedeflerini tercih edebilmesine veya bir problemini çözmesine destek olmaktır.

Koçluk, bireyin bulunduğu yerden olmayı arzu ettiği yere ulaşmasını sağlayan yol gösterme sürecidir. Bir bireyin profesyonel ve bireysel başarısına, iş performansına, liderlik ve yönetim yetkinliklerine, bire bir çalışma yöntemiyle odaklanarak kurulan bir danışmanlık ilişkisidir. Bu ilişki danışan ve koç arasındadır.

Koçluk, fark ettirme faaliyetidir. Bireyin kendisini ve çevresinde olup biten olayları bambaşka bir pencereden çözüm odaklı bir bakış açısı aracılığıyla görebilmesini sağlayabilmektir.

Bilinenin aksine Online ya da telefon görüşmeleri yoluyla da çalışmalar yürütülebilmektedir. Online koçluk, hayatımızda her hangi bir kısıtlamaya gerek olmaksızın ayıracağımız en az 30 dakikalık bir telefon görüşmesi ile bulunduğumuz yerden gereksinim duyduğumuz desteği anında alabilmemizi sağladığı için yurtdışında en çok tercih edilen koçluk tipidir.

Sağladığı en önemli yarar; ihtiyacınız olan her AN, ulaşım problemi yaşamadan bulunduğunuz yerden koçunuza ulaşabiliyor olmanızdır.

Online Koçluk’ta görüşmeler skype ya da telefon aracılığı ile yapılabilmektedir. Koçluk alınan konuya göre değişmekle birlikte en az 30’ar dakikalık 4 görüşme paketi önerilmektedir.

Koçluk eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :
Koçluk eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya  Online Koçluk u tıklayabilirsiniz.

Bir yorum

Cevapla

  
 
3+2 İşleminin Sonucu    
Yukarı Çık