Yaşam Koçluğu Eğitimi (70 Saat)

Yaşam Koçluğu Eğitimi (70 Saat)

Yaşam Koçluğu Eğitimi (70 Saat) Coach kelime anlamı olarak kişiyi bulunduğu yerden başka bir yere taşıyan araçtır.  Eskiden  sporcuların etkinliklerinin artırılması amacıyla kullanılan koçluk artık bireyler ve kurumlar  için de yaygın olarak uygulanıyor.
 
Yaşam koçluğu programı sizleri yaşam koçluğu yapmanız için hazırlar. Koçluk hizmetini her kesimden kişiye yaşamlarını dengeli yaşamaları ve  hayatlarının bütününde ihtiyaç duydukları anda verebilirsiniz.
 
Yaşam koçluğu tüm dünyada gelişen yeni trendir.Koçluk kişilerin yaşamının her alanında potansiyellerinin,i lişkilerinin, kariyerinin,kişisel gelişiminin ve motivasyonlarının en yüksek noktaya gelebilmeleri için başvurdukları son derece etkin bir metoddur.
 
Eğitim 70 saatten oluşur. Arzu edenler tamamen kişiye özel bu eğitimi alabilecekleri gibi ara ara açılan grup eğitimlerine de katılabilirler. Eğitim sonucu katılım sertifikası verilir. 
 
Arzu eden yaşam koçları hemen bu mesleğe atılıp iş yerlerinde evlerinde ya da merkezlerde koçluk yapabilirler.Daha sonra kendilerini farklı alanlarda geliştirip kısa eğitimlere de girmek isteyen koçlar 1. modülü atlayarak uzman koçluk eğitimini alıp uzman koç olarak yetişebilirler.
 
 Uluslararası Yaşam Koçluğu Eğitimi:

© Eğitimin ismi: Yaşam koçu Yetiştirme Sertifika Proğramı

© Eğitimci: Cemal KONDU. (Master Certified Coach / Yazar)

© Eğitimin yeri:  İzmir Kişisel Ve Kurumsal Gelişim Akademisi

© Eğitimin dili: Türkçe.
 

* SERTİFİKA:  Eğitim sonunda gerekli bilgiyi ölçme değerlendirmeleri yapıldıktan sonra sertifika almaya hak kazanan  katımcılarımıza MTI (Mind Training Institute) tarafından Uluslararası  Yaşam Koçluğu sertifikası verilecektir.

* DÖKÜMAN:Kursa katılan her katılımcıya Yaşam Koçluğu seminer dokümanları verilecektir.

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.

Yaşam Koçluğu eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

İzmir’deki Yaşam Koçluğu eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Yaşam Koçluğunu tıklayabilirsiniz.

Antalya’daki  Yaşam Koçluğu eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada  0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Antalya Yaşam Koçluğunu tıklayabilirsiniz.

Bursa’daki   Yaşam Koçluğu eğitimlerimiz    0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya  Bursa Yaşam Koçluğunu tıklayabilirsiniz.

Muğla’daki   Yaşam Koçluğu eğitimlerimiz    0252 213 0098 yada 0 (532) 100 11 65   numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Muğla Yaşam Koçluğunu tıklayabilirsiniz.

Burdur’daki   Yaşam Koçluğu eğitimlerimiz  0248 233 45 45 5 yada   0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya  Burdur Yaşam Koçluğunu tıklayabilirsiniz.Bir yorum

Cevapla

  
 
3+2 İşleminin Sonucu    
Yukarı Çık