Hızlı Okuma

Hızlı Okuma(Hızlı Okuyan Ünlüler)

Hızlı Okuma(Hızlı Okuyan Ünlüler)

HIZLI OKUYAN ÜNLÜLER Başarısının gizemi ne? Kendisi bir kitabında başarısını sırrını şöyle anlatıyor “ Önce bir hızlı okuma eğitimi alıp hemen ardından birkaç yıl içinde kişisel gelişimle ilgili 700 kitap okudum. Birçok seminere katıldım. Sonuçta bilgi güçtür ilginç bir kanıtı. Bilgiye kısa yoldan ulaştı ve hayatını şekillendirdi. Bir başka örnek Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel’dir. Süleyman Demirel de çocukluğunu İslam Köy köyünde çobanlık yaparak geçirmiştir. DSİ’ de görevliyken ABD’de anlayarak hızlı okuma eğitimi aldığı bilinmektedir. Bir gazetede Cumhurbaşkanı olduğu zamanlardaki bir gününü söyle anlatıyor : “Cumhurbaşkanı her sabah saat 6.30’da kalkıyor. Kahvaltı ile birlikte bütün gazeteleri ve dergileri en ince ayrıntısına kadar okuyarak buna yaklaşık iki saatini ayırıyor.” İnsanları şaşırtacak kadar hızlı okuyan birisi… Birçok çok lider gibi… Mesela Başkan John F. Kennedy, yirmi dakikada dört gazete okuyabilirdi. Hızlı Okuma(Hızlı Okuyan Ünlüler)

Devamını Oku »

Kişisel Gelişim Eğitimleri(İzmir Anlayarak Hızlı Okuma)

Kişisel Gelişim Eğitimleri(İzmir Anlayarak Hızlı Okuma)

ANLAYARAK HIZLI OKUMA VE ÖĞRENME TEKNİKLERİ Mevcut okuma alışkanlıklarını belirleyip, anlayarak okuma hızını en az %300 köklü bir biçimde artırmayı GARANTİ EDİYORUZ! Konsantrasyon ve okuma motivasyonunu arttırmak.DİKKATSİZLİKTEN SORU KAÇIRMAMAK İÇİN... DAHA HIZLI SORU ÇÖZEBİLMEK İÇİN...SINAVLAR YAKLAŞIYOR... SINAVLARINIZ KABUS OLMASIN... KONULARI YETİŞTİRME DERDİNİZ KALMASIN...ÖSS ve OKS (KPPS,LES… )grupları Yetişkinlere ve her düzeydeki herkese... EĞİTMEN: KİŞİSEL VE KURUMSAL GELİŞİM UZMANI CEMAL KONDU( Kıbrıs Şehitleri No: 30 Daire: 11 Alsancak - İzmir Tel: 0232 4225954 Cep:0 535 6673224 www.sayginnlp.com) KİŞİSEL GELİŞİM EĞİTİMLERİ( İZMİR ANLAYARAK HIZLI OKUMA) all wife cheat why people cheat read here my boyfriend cheated on me with a guy my wife cheated read

Devamını Oku »

Hızlı Okuma(Ne Kadar Hızlı Okuyabiliriz?)

Hızlı Okuma(NE KADAR HIZLI OKUYABİLİRİZ?)

POTANSİYELİMİZİN NERESİNDEYİZ? Bizler insanlarının sınırlarının ne olduğunu bilmiyoruz… Testler, kronometreler, varış noktaları, insan potansiyelini ölçmemizin imkânı yoktur. Kişiler hayallerine izlerken sınırlı gibi gözüken potansiyellerinin çok ötesine gidebilirler. İçimizdeki potansiyelin sınırı yok… Yalnızca olumsuz düşündüğümüzde sınırları oluştururuz… Normal bir insanın beyni 1 dakikada en az 1000 kelime algılayabilecek potansiyeli var… Ama şuan Türkiye’de üniversitesi mezunu ya da üniversite öğrencisi 1 dakikada ortalama 150 – 250 kelime okuyabilmektedir Bizdeki okuma kavramı aynen şu şekilde oluşur… Yaşlı bilge bir keşiş her gün duasına başlamadan tapınağın kedisi içeri girer ona sürünüp dikkatini dağıtırmış. Sonunda tapınağa bir ip getirmeye ibadetini yaparken kediyi mihraba bağlamaya karar vermiş. Bu yaşlı keşiş ölene kadar yıllar boyu böyle sürüp gitmiş. Sonra genç keşişler her gün ibadetleri sırasında kediyi bağlama geleneğini sürdürmüşler. Bir gün kedi ölmüş böyl...Devamını Oku »

Hızlı Okuma(Bilgi Çağında Oku- Mobiliniz Kaç Model?)

Hızlı Okuma(Bilgi Çağında Oku- Mobiliniz Kaç Model?)

BİLGİ ÇAĞINDA OKU-MOBİLİNİZ KAÇ MODEL? 1899 yılında Amerika patent başkanı enteresan bir sözle, “dünyada icat edilecek her şey icat edildi” diyor. Bugün yeni dediğimiz şey bir süre sonra eskiyor ve çöpe atılıyor. Değişim çok ama çok hızlı… 70 yıllık karbüratör piyasasını 7 yılda enjeksiyon ele geçirdi. 50 yıllık plak piyasasını 5 yılda CD’ler ele geçirdi. 30 yıllık faks sektörünü 3 yılda e-mail ele geçirdi. Siz bu değişimi tribünden mi izliyorsunuz, yoksa değişimin tam içinde misiniz? Değişime direnmeye çalışırsanız, değişimi istemezseniz, değişim treninin altında kalırsınız. 1917 yılında 100 büyük şirketten bugün sadece 15’i ayakta kalabilmiştir. Bunlar, 6 petrol, 2 oto üretim, Kodak, AT&T, General Electric, Johnson-Johnson, CitiCorp, Practer-Gamble… değişime direnmedikleri için şu an ayaktalar ve dünya markası diğer 85 şirket ise değişime ayak uyduramadıkları için iflas etmiş, terk edilmiş ya da satılmışlardır. Bizler kendi hayatımızı değiştirmemek için direnirken öbür taraftan maz...Devamını Oku »

Kişisel Gelişim Eğitimleri (Hızlı Okuma Eğitmen Yetiştirme Proğramı)

Kişisel Gelişim Eğitimleri  (HIZLI OKUMA EĞİTMEN YETİŞTİRME PROĞRAMI)

ANLAYARAK HIZLI OKUMA eğitiminde 10 yıllık tecrübe!!! Anlayarak Hızlı Okuma eğitmenlerinden direk eğitim ve anında geri bildirim alma ayrıcalığına sahip olacaksınız. Şimdiye kadar deneyimlediğiniz en mükemmel eğitime katılacaksınız. Bu eğitim süresince bu konuda çok fazla beceriyi kazanacaksınız. Bu kişisel gelişiminiz için eğlenceli, heyecan dolu ve bir daha bulunmaz bir fırsat… Tüm katılımcıların anlayarak hızlı okuma konusunda ve NLP’ yi anlayarak hızlı okuma birlikte kullanmaları amacıyla pratiğe yönelik olarak düzenlenmiştir. Programına katılarak anlayarak hızlı okuma ve öğrenme teknikleri İle ilgili son gelişmeleri hızlı bir şekilde yakalama şansınız var. ( Kıbrıs Şehitleri No: 30 Daire: 11 Alsancak - İzmir Tel: 0232 4225954 Cep:0 535 6673224 www.sayginnlp.com kişisel gelişim eğitimleri) online My girlfriend cheated on me when your husband cheats

Devamını Oku »

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33
Yukarı Çık